JAK POMÁHÁME

Aktuální projekty
 

Už v sobotu 18. května se uskuteční již 21. ročník tradiční charitativní akce LUHAČOVICE - MĚSTO ZDRAVÍ A MÓDY. Na přehlídkovém mole své kolekce představí čtyři módní návrháři a návrhářky. Milovníci módy se mohou těšit na modely od Sandry Švédové, Miroslava Michaela Knota, ateliéru QUITKOVA a návrhářky Beaty Rajské.

Zakladatelka a předsedkyně spolků KORUNKA LUHAČOVICE a KORUNKA VELKÉ LOSINY Veronika Crha Záhorská získala z rukou hejtmana Zlínského kraje Radima Holiše ocenění za dlouholetou práci v neziskovém sektoru.

Naše velká korunková rodino. Přejeme Vám v tomto novém roce především pevné zdraví, štěstí a co nejméně překážek na svých životních cestách. A pokud by nějaké ty kameny cestu zkomplikovaly, tak se nebojte říci svému okolí o pomoc... Od toho tady přece přátelé, kamarádi, rodina a blízcí jsou, stejně jako KORUNKA POMÁHÁ.

KORUNKA pomáhá už 20 let. A neodmyslitelně k naší dlouhodobé charitativní podpoře patří tradiční VÁNOČNÍ KONCERT DĚTEM. Je nám potěšením Vám oznámit letošní ročník a už teď víme, že to bude galavečer, jak se patří.

Největší šumivá bomba vybouchne opět ve Zlíně už v sobotu 10. června 2023. V parku před vilou Tomáše Bati propukne již druhý ročník Festivalu šumivého vína. Od 11.00 hodin tam najdete i nás se stánkem našeho charitativního projektu KORUNKA POMÁHÁ.

Malí i velcí sportovci, kteří se v neděli 4. června postavili na start RBP rodinného běhu, sportovali pro Kristýnku Odložilovou. Organizátoři společně s partnerem RBP, zdravotní pojišťovnou věnovali startovné na charitativní účely. Pro předání si vybrali projekt KORUNKA POMÁHÁ, který doporučil výtěžek z běhu ve výši 51.664 korun...

KORUNKA POMÁHÁ byla v neděli 4. června součástí 8. Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín. Na start tohoto běžeckého závodu stanuly dva tisíce běžců, kteří společně uběhli celkem 14 191 kilometrů. A díky tomu se každý kilometr přeměnil v jednu korunu. Výtěžek v hodnotě uběhnutých kilometrů pak organizátoři 63. Zlín Film Festivalu věnovali...

Kromě radosti z pohybu zažijí běžci opět v rámci Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín opět i dobrý pocit z pomoci potřebným prostřednictvím charitativního projektu KORUNKA POMÁHÁ. A letos budeme společně pomáhat hned dvakrát. V jedné z částí se do projektu zapojí i RBP, zdravotní pojišťovna.A CO TEĎ?

Podpořte naše úsilí