JAK POMÁHÁME

Aktuální projekty
 

Na Holešovské Regatě se budeme nejen bavit, ale můžeme také společně pomáhat. Letos oslovili pořadatelé právě KORUNKU LUHAČOVICE. Společně tak podpoříme dvě rodiny pečující o nemocné děti přímo z Holešova. Festival se uskuteční v zahradách holešovského zámku od 21. - 22. června.

První červnová neděle patřila ve Zlíně všem příznivcům běhu. V rámci programu Zlín Film Festivalu se totiž konal již 9. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín. Běžce neodradilo ani chladné počasí. Na trať se vydalo přesně 1445 účastníků – 496 půlmaratonců, 381 čtvrtmaratonců a 568 členů čtyřčlenných a premiérově i tandemových štafet. Za každý...

Kromě radosti z pohybu zažijí běžci letos v rámci Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín opět i dobrý pocit z pomoci potřebným prostřednictvím charitativního projektu KORUNKA POMÁHÁ. Za každý uběhnutý kilometr věnují organizátoři 1 Kč. Stejně tak do projektu věnují startovné z rodinného běhu.

Už tuto sobotu 1. 6. můžete NA HRAD ZA KORUNK(o)U. Charitativní akce, na níž se podílejí kromě Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně také Filharmonie Bohuslava Martinů, Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, ZUŠ Zlín a Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště má už několik let za cíl podpořit projekt Korunka Pomáhá.

Již 21. ročník módní show LUHAČOVICE – MĚSTO ZDRAVÍ A MÓDY hostilo v sobotu 18. května Kulturní a kongresové centrum Elektra v Luhačovicích. Výtěžek z celé akce dosáhl částky 350.000 korun, které spolek přerozdělí především nemocným dětem, sociálně slabým rodinám nebo handicapovaným. Benefici připravil zapsaný spolek KORUNKA LUHAČOVICE. Na tradiční...

Už v sobotu 18. května se uskuteční již 21. ročník tradiční charitativní akce LUHAČOVICE - MĚSTO ZDRAVÍ A MÓDY. Na přehlídkovém mole své kolekce představí čtyři módní návrháři a návrhářky. Milovníci módy se mohou těšit na modely od Sandry Švédové, Miroslava Michaela Knota, ateliéru QUITKOVA a návrhářky Beaty Rajské.

Zakladatelka a předsedkyně spolků KORUNKA LUHAČOVICE a KORUNKA VELKÉ LOSINY Veronika Crha Záhorská získala z rukou hejtmana Zlínského kraje Radima Holiše ocenění za dlouholetou práci v neziskovém sektoru.

Naše velká korunková rodino. Přejeme Vám v tomto novém roce především pevné zdraví, štěstí a co nejméně překážek na svých životních cestách. A pokud by nějaké ty kameny cestu zkomplikovaly, tak se nebojte říci svému okolí o pomoc... Od toho tady přece přátelé, kamarádi, rodina a blízcí jsou, stejně jako KORUNKA POMÁHÁ.A CO TEĎ?

Podpořte naše úsilí