Naše ředitelka ve finále Žena roku

13.10.2021

Ředitelka KORUNKY a lázeňských hotelů Veronika Záhorská ve finále ankety ŽENA ROKU 2021.

Mít dobré srdce a pomáhat ostatním není pro každého samozřejmostí. A pokud se tak někdo rozhodne, tak je to především inspirativní a záslužné pro celou společnost. Mezi takové osobnosti patří ředitelka lázeňských hotelů skupiny ROYAL SPA a ředitelka dvou charitativních projektů KORUNKY POMÁHÁ Veronika Záhorská. Díky její charitativní činnosti a za své sympatie a hlasy veřejnosti se Veronika Záhorská dostala do finále ankety ŽENA ROKU 2021 v kategorii Dobré srdce.

Nominace mě velmi potěšila a osobně ji beru nejen jako určité poděkování za svoji práci, ale především jako poděkování za naše snažení pro všechny mé spolupracovníky, dobrovolníky, přátele, a především moji rodinu, s nimiž se snažíme podporovat nemocné, opuštěné nebo handicapované děti, sociálně slabé rodiny nebo seniory."

Veronika Crha Záhorská, zakladatelka KORUNKY


Nominována byla dětmi a ředitelkou Dětského domova a základní školy Vizovice, kterému Veronika Záhorská pomáhá od vzniku neziskové organizace KORUNKA LUHAČOVICE již více než 15 let. Přestože nemá času nazbyt, věnuje většinu svého volného času především dvěma neziskovým organizacím. Kromě KORUNKY LUHAČOVICE také KORUNCE VELKÉ LOSINY - dvěma organizacím, které se snaží získávat finanční prostředky a dary pro potřebné ve Zlínském a Olomouckém kraji.

"Nominace mě velmi potěšila a osobně ji beru nejen jako určité poděkování za svoji práci, ale především jako poděkování za naše snažení pro všechny mé spolupracovníky, dobrovolníky, přátele, a především moji rodinu, s nimiž se snažíme podporovat nemocné, opuštěné nebo handicapované děti, sociálně slabé rodiny nebo seniory," řekla Veronika Záhorská s tím, že finále bere za vítězství bez ohledu na umístění a zároveň poděkoval za každý hlas, který ji lidé poslali.

Anketa Žena roku 2021 měla čtyři kategorie: Žije svou prací, Úspěšná na sítích, Zvítězila nad osudem a Dobré srdce. Z každé kategorie postoupily tři ženy do finále. Z finalistek pak následně vybírá odborná porota čtyři vítězky. Medailonky finalistek ve středu 13. října zveřejní časopis Žena a život. Zlína.