LUHAČOVICE - MĚSTO ZDRAVÍ A MÓDY

16.04.2023

KORUNKA LUHAČOVICE připravuje jubilejní 20. módní přehlídku s názvem LUHAČOVICE - MĚSTO ZDRAVÍ A MÓDY. Módní show se uskuteční 20. května od 19.00 hodin v Kulturním a kongresovém centru Elektra v Luhačovicích. Show moderuje Tereza Kostková a Vasil Fridrich.

Na přehlídce budeme obdivovat modely známé české návrhářky BEATY RAJSKÉ, YVONY LEITNER. Dále pak se představí módní značky MI FASHION LABEL a kabelky značky FOLBEUR. Dámy budou moci obdivovat krásné modely módní návrhářky Štěpánky Pivcové, která tvoří pod značkou MAY. O doplňky v podobě brýlí se postará Oční optika Rozehnalová. Hostem večera bude zpěvák MARCELL. 

Po přehlídka se uskuteční afterpárty před Elektrou s kapelou BRODBAND STANISLAVA SLÁDKA. Už od 10.00 do 17.00 hodin bude před poštou na pěší zóně připravena ve spolupráci s Kulturním a kongresovým centrem Elektra gastro zóna, kde KORUNKU LUHAČOVICE přijede podpořit několik skvělých podniků. Ochutnat budete moci kávu či pizzu od Lusso Cuccina, Petrovu zmrzlinu, dát si něco dobrého od Raccoon Foodtruck nebo přijít na skleničku prosecca od Světa bublin.

Výtěžek z benefiční akce věnujeme dětem.

Akci připravuje KORUNKA LUHAČOVICE ve spolupráci s řetězcem lázeňských hotelů ROYAL SPA.