Benefice Luhačovice - město zdraví a módy

21.05.2022

Již od roku 2002 pořádá KORUNKA benefici Luhačovice - město zdraví a módy. 

Hlavním bodem programu je charitativní módní přehlídka, které se účastní známé osobnosti z oblasti kultury a módy. Cílem této akce je nejen slavnostní zahájení lázeňské sezóny v největších moravských lázních Luhačovicích a v hotelích rodinného holdingu ROYAL SPA, ale především podpora lidem, kteří to potřebují. 

Výtěžek z benefice je podle přísných pravidel rozdělen mezi malé děti a organizace, které o ně pečují. Již několik let tuto akci svými kolekcemi podporuje přední módní návrhářka Beata Rajská. 

Posledního ročníku se zúčastnil módní návrhář Luděk Hanák, návrhářky Yvona Leitner a Gábina Páralová. Představeny byly i modely značky Mi fashion label, za kterou stojí návrhářka Lenka Mulabegovič. Moderátory byli Tereza Kostková a Miloš Pokorný. O hudební program se postaral Michal Kotvald. 

„V průběhu roku pomáháme vybraným dětem a rodinám, které potřebují vylepšit svoji tíživou situaci ze Zlínského kraje, především pomáháme nemocným dětem. Za ně rodiny dětem zakoupí především speciální zdravotnické vybavení nebo terapie, které jim umožňují zlepšit jejich zdravotní stav. Žádostí je rok od roku stále více."

Veronika Crha Záhorská, zakladatelka projektu KORUNKA POMÁHÁ .