Novou ambasadorkou je Kamila Nývltová

12.11.2021

Novou ambasadorkou KORUNKY je zpěvačka Kamila Nývltová, která dlouhodobě pomáhá dětem.

Zpěvačka se totiž již několik let zapojuje do pomoci dětem a sociálně slabým rodinám, kterým KORUNKA LUHAČOVICE a KORUNKA VELKÉ LOSINY pomáhají. Díky spolupráci se společností Hyundai Slovácké strojírny bude Kamila Nývltová využívat vozidlo Hyundai Bayon.

Zpěvačka chce neziskovému spolku pomoci především s osvětou v rámci celé České republiky a říci lidem, jaké projekty v rámci KORUNKY POMÁHÁ lze dlouhodobě podporovat. Lidé ale mohou pomáhat i tím, že přispějí na transparentní účet. "Jsme potěšeni, že tak známá tvář, jakou je právě Kamila Nývltová, nám chce výrazně pomoci v našem dlouhodobém snažení a úsilí. Spojuje nás nejen práce, ale především snaha pomáhat a teď už i velké přátelství," řekla ředitelka projektu KORUNKA POMÁHÁ Veronika Crha Záhorská s tím, že naposledy se Kamila Nývltová zapojila také do festivalového půlmaratonu v centru Zlína.

„Je mi ctí podporovat tak krásný projekt, jakým je KORUNKA POMÁHÁ. Přesně víme, kam finanční pomoc směřuje. Rodiny i organizace jsou pečlivě vybírány správní radou obou organizací a žádný z finančních darů není nijak zneužit ve prospěch jiného účelu."

Kamila Nývltová, ambasadorka


KORUNKU nyní v předvánočním období čeká velmi nabitý program. Kromě plánovaného Vánočního koncertu dětem, který je naplánován na sobotu 3. prosince v Luhačovicích, zamíří se stánky na několik vánočních trhů, kde budou připraveny novinky vznikající i ve spolupráci s dětským domovem nebo vybranými regionálními firmami. "Lidé se s námi setkají na stánku v Luhačovicích při Mikulášském jarmarku, 11. prosince vyjedeme do Olomouce na tradiční Vánoční trhy a celou naši adventní tour zakončíme o zlaté neděli na náměstí ve Zlíně," vyjmenovala Veronika Crha Záhorská.

"Jsme potěšení, že naše společnost může přispět a podpořit tak významný projekt, jakým je KORUNKA POMÁHÁ. Budeme rádi, pokud i díky nám se o projektu dozví co nejvíce lidí nejen na Moravě, ale především v celé České republice a lidé tak pomohou naplňovat cíle KORUNKY LUHAČOVICE. Právě i pro to jsme si vybrali zpěvačku Kamilu Nývltovou, která nás i KORUNKU bude skvěle reprezentovat," řekla Jitka Nesázalová ze společnosti Hyundai Slovácké strojírny a navíc zpěvačce popřála i mnoho šťastných kilometrů s vozidlem Bayon, kterého zdobí originální polep.